Paylaş:
Firma Adı: TURİNDEX TURİZM
Telefon: 02623236323
Web Sitesi: https://www.turindex.com/
İl / İlçe: KOCAELİ / KOCAELİ MERKEZ
Kategori: Kocaeli Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Ömerağa Mah. Tekel Geçidi Sok. No:3 Gülerman Apt K:1, 41300 İzmit/Kocaeli

Açıklama

1986 yılından bu güne Kocaeli’nde kurulmuş olan Martur, Marmara turizm, Efeler turizm Hac ve Umre, Efe Tur otobüs işletmeciliğinin eski sahibi rahmetli Mehmet Sadık EFE ‘nin Profesyonel Ekibinin öğrendiklerini, onun öğrettiği şekilde hizmet etmek için 2006 yılında Turindex Turizm ( Timm Pro Turizm Dan. ve Tic. Ltd. Şti.) firması kuruldu.

Turizm sektöründe tecrübeli, geniş ve dinamik bir ekip ile çalışmalarını sürdüren Turindex Turizm güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışı ile yıllardır sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Turindex, uzman kadrosu ile Hac ve Umre Organizasyonu, Yurtiçi ve Yurtdışı uçak bileti satışı, Kültur Turları, Yurtiçi ve Yurtdışı Tatil organizasyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Turindex, organizasyon programlarıyla’da Çalışmalarına devam ediyor. Son yıllarda toplumumuzda yaşanan dini bilinçlenme, hayatımızın her anına girmeye başladı. Bu değişime paralel olarak insanımız tatilini dini değerlere uygun bir şekilde yapmaya çalışıyor ve bizlerde bu yönelişe katkı sağlamak adına hizmet vermeye çalışıyoruz.

Turindex olarak farklı ve ulusal boyuttaki hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri, sizlere yansıtabilmekten dolayı mutluluk ve kıvanç duymaktayız.

Kalite Politikamız

Turindex Turizm uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 1986'dan beri liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.  

Vizyonumuz

Turindex tüm Türkiye’yi Umre’ye, Hac’a ,islami otellere göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Turindex her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Turindex öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.