Paylaş:
Firma Adı: Fuad Turizm
Telefon: 0 262 331 00 36
Web Sitesi: www.fuadturizm.com.tr
İl / İlçe: KOCAELİ / KOCAELİ MERKEZ
Kategori: Kocaeli Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. Özkal Apt. No: 25 Kat: 1 41100 İzmit/Kocaeli

Açıklama

Nuri TANDOĞAN ve Murat TANDOĞAN Kardeşler tarafından kurulan Fuad Turizm, Hac–Umre, incoming, yurtiçi ve yurt dışı turları hizmetlerinde bulunmak suretiyle kendini bu hususta kanıtlayan Ekibimiz ile bugüne kadar müşterilerinin en üst düzeyde beğenisini kazanmış olup, birçok organizasyona başarıyla imza atmıştır.

Biletleme departmanı bünyesinde çalışan deneyimli elamanlarımız sayesinde gitmek istediğiniz parkur hakkındaki en uygun bağlantılar ve çeşitli bilet tipleri, en uygun fiyatları kısa bir sürede sizlere sunmaktadır.

Fuad Turizm genç, dinamik ve dürüst ekibiyle Hac ve Umre Programlarıyla da, bu alanda büyük bir kitleye Rehberlik yapmanın sevincini yaşamaktadır.

Güler yüzlü, yenilikçi, “ ilim ve hizmette sınır ve sinir olmaz ” düsturuyla hareket eden; uçak biletinden, otel rezervasyonuna, Hac ve Umre Organizasyonundan Yurt içi – Yurt dışı turlarına kadar geniş bir yelpazede kendini göstermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, her türlü seyahatlerinizde birlikte olmak ümidi ile…