Paylaş:
Firma Adı: Kudret Turizm
Telefon: 0262 331 92 62
Web Sitesi: https://www.kudretturizm.com.tr/
İl / İlçe: KOCAELİ / KOCAELİ MERKEZ
Kategori: Kocaeli Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Ömerağa Mah. Şehabettin Bilgisu Caddesi Koruma İş Merkezi, D:No:35 D:4, 41300 İzmit/KOCAELİ

Açıklama

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet imkanı ve kalıcılığımızı garantilemektedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde seyahatlerimizi sunmaktayız.

Geçen zaman içinde bölgemiz de artan ticari yatırımlardan dolayı müşterilerimizin hava limanlarından karşılanması otel, gezi ve iş seyahatleri vs. organizasyonlarını yerine getirebilmek için 2007 yılında Kudret Turizm Seyahat Ltd. Şti.’yi kurarak asıl amacımız olan hizmet kalitesini artırmaya yöneldik.

Güler yüzlü hizmet, tecrübeli rehberlik hizmetleri ve tüm kategorilerdeki organizasyonlarıyla, sizleri Kudret Turizm ile Umre yapmanın ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyor, mecbur ve makbul bir seyahatler diliyoruz.

24.05.2007 de İzmit Ticaret Odası’na üye olan Kudret Turizm 2007 yılında İzmit/KOCAELİ de başladığı Hac, Umre, Kudüs, Yurt İçi / Yurt Dışı Turlar, Otel/Motel İşletmeciliği ve Uçak bileti satışları , Vize hizmetleri, Transfer Hizmetleri, Özel Gün ve Tekne organizasyonları ile hizmetlerine devam etmektedir.

 VIP taşımacılık ile ilgili Ulaştırma Bakanlığı’nın vermiş olduğu seyahat yetki ( A1 – D2 ) belgelerini alarak Türkiye’de resmi olarak yetki belgeli taşımacılık yapabilen firmalar arasında yerimizi aldık.

  • • 29. 09. 1998 tarihinde TURSAB üyesi
  • • 24. 05. 2007 tarihinde İzmit Ticaret Odası üyesi olmuştur.
  • • 05. 05. 2005 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi belgesini,
  • • Ayrıca 2011 yılında IATA belgesini almıştır.