Paylaş:
Firma Adı: Behin Turizm
Telefon: 0541 669 67 10
Web Sitesi: https://www.behinturizm.com/
İl / İlçe: ANKARA / ALTINDAĞ
Kategori: Ankara Umre Ve Hac Firmaları
Adres: HACI BAYRAM VELİ KİTAPÇILAR ÇARŞISI B BLOK NO:21 ULUS-ALTINDAĞ/ANKARA

Açıklama

BİZ KİMİZ?

 

Malum olduğu üzere günümüzde çok sayıda seyahat acentesi bulunmaktadır. Böyle bir ortamda bizleri cesurca şirket kurmaya iten sebep; bireysel olarak gittiğimiz umre ziyaretlerinde karşılaştığımız mağduriyetler oldu.

Her ziyaretten ders çıkarıp ‘Şu da şöyle olsa iyi olurdu’ dediklerimizi toplayıp aynı mağduriyetlerin yaşanmaması ve bu işlerin belli bir standardının olması için  Behin Turizm’i kurmaya karar verdik.

Behin ismini neden seçtiğimize gelirsek, Behin iyinin iyisi anlamına geliyor. Bizler de bu yola iyinin iyisi olmak için çıktık.

Behin Turizm; Hac ve umre ibadetini Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa Sallallâhü Aleyhi Vesellem’in sünnetine uygun bir şekilde, ehil kişilerin rehberliğinde yaptırmayı kendisine görev edinir. Ticari kaygının ötesinde maneviyatı ön plana çıkartır.

Organizasyon, Genel Koordinatörümüz Emekli Müftü Ahmet Lâle ve ilahiyatçı arkadaşları tarafından gerçekleştirilir.

En önemli referansımız Hac ve umreye bizimle giden kardeşlerimizdir. Sizi, bizimle Hac ve Umre yapmaya ve  ebedî dostluğa davet ediyoruz. 

Kutsal topraklarda buluşmak ümidi ile.

Saygılarımızla BEHİN TURİZM.

MİSYONUMUZ

 

Misafirlerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini göz önüne alarak en kaliteli hizmeti, en hesaplı fiyata sunmak organizasyonlarımızın ana gayesidir. Yurt içi ve yurt dışı kültür turlarında kalınacak otellerin İslâmî hassasiyete uygun yerler olmasına özellikle dikkat edilir. Seyahatler esnasında ibadetlerin zamanında yapılmasına itina gösterilir.

VİZYONUMUZ

 

Turizm Sektöründe standartları yükselterek rakip olduğumuz firmaların da seviye artırmalarını sağlamak…

En büyük vazifemiz misafirlerimizin, belki de ömürlerinde bir kere nasip olacak kutsal topraklar ziyaretinden memnun kalmalarını sağlamaktır.

Sonraki vazifemiz ise kaliteden asla taviz vermeden, uzman kadromuzu genişleterek çok daha zevkli, manalı ve maneviyatı bol ziyaretler gerçekleştirmek ve kısa sürede alanında ilkler arasına girmektir.