Paylaş:
Firma Adı: Aybike Turizm
Telefon: 0 364 224 80 91
Web Sitesi: https://www.aybiketurizm.com.tr/
İl / İlçe: ÇORUM / ÇORUM MERKEZ
Kategori: Çorum Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Çöplü Mah. Osmancık Cad. Ulu Cami Karşısı No:17/1 Merkez / ÇORUM

Açıklama

Biz Kimiz ?
Tam hizmet, tam ibadet için hoş geldiniz...

Sünnet-i Seniyye’ye uygun hizmet anlayışı, yetenekli, tecrübeli ve yaygın kadrosu ile “yüksek kalite, uygun fiyat” prensibi çerçevesinde yarım asırdan fazla Hac ve Umre yapma imkanı sunmaktadır.


Şirketimizin kurucusu ve şirket müdürü olan Selahattin Küçük hac ve umre organizasyonları gerçekleştirmeye 1989 yılında Çorum'da başlamıştır.

1990'lı yılların başında 1618 sayılı yasa gereği seyahat acentaları kurulma zorunluluğu getirmiştir. Bunu takiben 1997 yılında Efeler Turizm İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgesi Bölge Müdürlüğünü beş yılı aşkın devam ettirdikten sonra 2004 yılında Aybike Turizm Seyahat Acentası kuruludu. A grubu olarak faaliyetlerini sürdüren şirketemiz 2012 yılında IATA belgesini almaya hak kazanmıştır.

Acenta faaliyet konuları ise şöyle sıralanabilir;

  • Hac ve Umre Organizasyonları
  • Tüm Hava yolları uçuş bileti satışı
  • Vize Takip İşlemleri
  • Yurt içi ve yurt dışı turlar

Siz değerli yolcularımıza daha kaliteli, güler yüzlü hizmeti sunabilmeyi kendisine prensib edinen firmamız sizlerin güçlü desteği sayesinde faaliyetline büyüyerek devam edecektir.

Misyonumuz
Hac ve Umre yapmak isteyen Müslümanlara, sünnet-i seniyyeye en uygun şekilde bu ibadeti yapma imkanını sunmak.

Vizyonumuz
Modern dünyanın imkanlarından, en iyi şekilde istifade ederek,sünneti-i seniyye dairesinde, yüksek ilmi değerlere sahip ehil tecrübeli rehber kadromuzla, yüksek organize gücü ve hizmet anlayışı ile, referans bir turizm firması olmak.