Paylaş:
Firma Adı: Asil Tur
Telefon: 0212 631 22 11
Web Sitesi: https://asiltur.com.tr/
İl / İlçe: İSTANBUL / FATİH
Kategori: İstanbul Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Akdeniz Cad. No:6 Kat:4 Başcılar İş MerkeziP.K. 34080 Fatih / İSTANBUL

Açıklama

ASIL TUR 2004 yılında, 20 yılı aşkın tecrübeye sahip ve her biri kendi sahasında deneyimli ortakların güçbirliğiyle kuruldu. 15 yıldır Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi, A Grubu Seyahat Acentası olarak Hac ve umre organizasyonları başta olmak üzere kültürel turlar, uçak bileti, hassasiyetlere uygun tatil oteli rezervasyonları ve vize hizmetleri sunuyor.
ASIL TUR, Türkiye ve Suudi Arabistan’da oluşturduğu uzman ekibiyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, IATA ve TÜRSAB’dan aldığı yetki belgeleri ile hizmetlerini gerçekleştiriyor.
Yenilikçi kadrosuyla ulaşılabilir olmayı önemseyen ASIL TUR, İstanbul Fatih Merkezli olmakla birlikte Ümraniye, Fatsa, ve Hatay şubeleriyle, Elazığ, temsilciliği ile misafirlerine hizmet veriyor.
“Asıl olan güven” sloganıyla 14 yıldır misafirlerine yol arkadaşı olan ASIL TUR, bireysel ve kurumsal çözümlerle inanç ve kültür turizminin öncü kuruluşu olmaya devam ediyor.

ASIL TUR’UN MİSYONU
Her geçen gün büyüyen turizm dünyasını yakından takip ederek, misafirlerinin beklentilerini ve rahatını önemseyen ASIL TUR, kalite ve uygun fiyatı bir araya getirmeyi hedefler. İnanç turizminde Ehl-I Sünnet hassasiyeti ve Hakk’ın rızasını göz önünde bulundurarak; çok kıymetli hocaefendiler riyâsetinde ibadetler ve ziyaretlerin eksiksiz yapılmasını sağlamak için âzamî gayret sarfeden ASIL TUR’un profesyonel ekibi seyahatlerin her aşamasında misafirlerinin memnuniyetini önceler.

ASIL TUR’UN VİZYONU
İnanç ve kültür turizminde Türkiye’nin lider firması olmak.

ASIL TUR’UN DEĞERLERİ
ASIL TUR yenilikçi, prensipli, sorumlu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla misafirlerine şeffaflık ilkesiyle hizmet verir.

ASIL TUR GÜVENCESİ
asiltur.com.tr adresindeki üyelik ve kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. partilerle paylaşılmaz. Sitemizden yaptığınız işlemlerde kart bilgileriniz SSL ile şifrelenerek güvenli bir şekilde bankanıza aktarılmakta ve kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.