Paylaş:
Firma Adı: Alim Turizm
Telefon: 0212 525 25 00
Web Sitesi: https://www.alimturizm.com/
İl / İlçe: İSTANBUL / FATİH
Kategori: İstanbul Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Hasan Halife Mahallesi Akdeniz Cd.No:19/1 Işık Apt. Fatih/İstanbu

Açıklama

Şirket Profili

Âlim Turizm olarak amacımız, sizlerin Umre ve Hac organizasyonlarını,yurt içi ve yurt dışı kültür gezi turlarınızı,en güzel ve mükemmel bir şekilde organize etmektir.

Faaliyet alanlarımız;

  • Dış turizmde; Hac-Umre organizasyonu, Umre bağlantılı veya direk Kudüs, Mısır, Dubai, Suriye, Tunus gezi organizasyonları vs.
  • İç turizmde; Kültür gezileri, Kaplıca turları, Otel rezervasyonları,
  • Son yıllarda dünyanın her yerinde acılan çeşitli fuarlara tur organizasyonları yapmaktayız.

Şirketimiz, yapmış olduğu işin ve hizmet sektörünün zorluklarının bilincindedir. Bu zorluklar, yurtdışı organizasyonlarında daha da fazladır. Bütün bunların bilincinde olan firmamız, ekip çalışmasına önem gösterdiği gibi işi bilen ve her biri kendi dalında profesyonel insanlarla çalışmaya son derece dikkat etmekte ve özen göstermektedir. Birinci gayemiz yaptığımız işin ve sektörümüzün en iyisi olma yolunda ilerlemektir, üstlendiğimiz kaliteli hizmet vizyonu ve sahip olduğumuz misyonumuz ile beraber her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunabilmenin mutlu gururunu yaşamaktayız.Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız güvenilirliğimizin ve başarımızın en büyük göstergesidir.Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı, bilgi birikimi ve yıllara dayalı tecrübemizle beraber sizlere daha iyi hizmet olanağı ve kalıcılığımızı göstererek bunu garanti altına almak yegâne amaçlarımızdan sadece bir tanesidir. Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermenin yanında yoğun olarak Umre –Hac organizasyonları düzenlemektedir.

Hedefimiz;

Dürüst, Güvenilir ve Başarılı bir şirket olarak anılmak ve tanınmaktır.

Âlim Turizm olarak turizm acentesi bazında sürdürdüğümüz iş hayatımızda sayısız deneyimlere bağlı olarak yurtdışı faaliyetlerimizin İNCOMİNG dalında da faaliyet göstermekteyiz. Bu süreçte gerek münferit, gerekse grup anlamında geniş bir şirket portföyüne sahip olduğumuzu dile getirmeyi uygun görmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şu şekildedir;

  • Konaklama hizmeti (Otel,apart,daire),
  • Rehberlik hizmeti (İngilizce, Arapça ağırlıklı olmak kaydıyla diğer dillerde de hizmetimiz mevcuttur)
  • Gezi ve turlar ( Şehir içi – şehir dışı )
  • Rent a car hizmeti ( Hususi araç kiralama Mercedes, Ford, Fiat ) markaları ile hizmetinize sunmaktayız.

Bereketli bir işbirliği temennisiyle...