Paylaş:
Firma Adı: Alkelam Turizm
Telefon: 444 95 48
Web Sitesi: https://www.alkelamturizm.com/
İl / İlçe: İSTANBUL / KADIKÖY
Kategori: İstanbul Umre Ve Hac Firmaları
Adres: OSMAN AĞA MAH. SÖĞÜTLÜ ÇEŞME CD. MÜRVER ÇİÇEĞİ SK. KARATEKİN İŞ MERKEZİ NO-18 KAT: 2 ALTIYOL (BOĞA KARŞISI) KADIKÖY / İSTANBUL

Açıklama

Misyonumuz

İnanç ve turizm sektöründe yeni faaliyete başlayan şirketimizde müşterilerimizin beklentilerini Karşılamak hac ve umreci misafirlerimizi Allah’ın misafirleri gibi görerek halka hizmet Hakka hizmettir prensibi ile hac ve umreci misafirlerimize insana dayalı hizmet etmek Bu konuda teknolojiyi de kullanarak sürekli gelişen ve yenilikçi bir anlayış ile bölgesel değil Ülke genelinde marka olan bir şirket haline gelmektir.

Bu hedefimize ulaşabilmek için dinamik Hızlı yenilikçi rekabetçi bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler Sunmak müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışla hizmetlerimize devam ederek sizlerin memnuniyet Ve dualarınızı kazanma adına çok çalışmayı ve çok hizmet etmeyi taahhüt ediyoruz.

Bizimle yapacağınız Farza ve sünnete dayalı ibadetleriniz sonunda mutluluklarınıza ve dualarınıza talibiz. Alkelam turizm olarak vizyonumuz, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değerler oluşturarak Müşterilerimizin kutsal görevlerinde kendilerine destek vermek ve bu alanda marka bir kuruluş olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek müşterinin memnuniyetini ön plana alarak Temel değerlerimiz doğrultusunda dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen sektörde tercih edilen bir Bir firma olmaktır. Alkelam Turizm