Paylaş:
Firma Adı: Ahenk Turizm
Telefon: (0212) 534 33 25
E-Posta:
Web Sitesi: ahenktur.com.tr
İl / İlçe: İSTANBUL / FATİH
Kategori: İstanbul Umre Ve Hac Firmaları
Adres: Akşemsettin Mah. Halıcılar Cad. Özdemir İş Merkezi No.6 Fatih / İstanbul

Açıklama

• Hac ve Umre’de 24 yıllık tecrübe
• 100.000’in üzerinde memnun müşteri
• Dünya çapında aldığı ödülleri
• Çok değerli din görevlileri rehberliği • Profesyonel ve deneyimli kadrosu,
• Benzersiz hizmet anlayışı,
• Rekabetsiz uygun fiyatları
• Taksitli ödeme kolaylığı ile...


Allah’ın misafirlerine en üst düzeyde hizmet sağlamasıyla ülke çapında ayrı bir üne sahip olan firmanız Berat Turizm, Hac ve Umre organizasyonlarında uzman ve lider firma olma özelliğini her yıl geliştirerek sürdürmektedir.
Bu tecrübe, kalite ve samimiyet anlayışı içerisinde bu yıl da Hacc’ınızın Berat’ınız olabilmesi için çalışmalarımızı tamamladık.
Bir ömür dostluğunuzu kazanarak büyük bir aile olma yolunda temennimiz ile programlarımızı takdim ediyor, Hacc’ınızın makbul ve mebrur bir hac olmasını kerem ve lutuf sahibi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz. 

Vizyonumuz
Misafirlerimize aile ortamında sevgi ve hoşgörü ile ömür boyu unutamayacakları tatlı hatıralar yaşatmak, ülkemizde ve uluslararası sahnede ilklerin, yeniliklerin en iyi seyahat ve etkinlik şirketi olmak.

Misyonumuz
Berat turizm olarak misafirlerimize, kurumsal müşterilerimize ve uluslararası seyahat şirketlerine, aile atmosferinde, yeniliğe ve sürekli daha ileriye , daha iyiyi sunmayı sorumluluk bilen bir şirketiz.

Hedefimiz
Hizmetlerimizi sürekli yenileyip geliştirirken uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, düzeyli, disiplinli ve kültürel değerleriyle hoşgörü ve sevgi çıtasını yükseltmeyi ön planda tuturak, tüm departmanlarımızla, her alanda en iyiyi ve en yeniyi sunmayı ve istikrarı hedefleyen bir şirketiz.

Değerlerimiz
Bilgi, tecrübe, güvenilirlik, sevgi, hoşgörü ve güç ekseninde Berat Turizm...
Mensubu olduğu medeniyetin sevgi ve hoşgörü kültüründen aldığı manevi güçle, benlik hissinin küçültücülüğünden uzak, bizlik hissinin yüceliğiyle yüksekte, her zaman saygı ve kardeşlik duygusu içinde, üzerindeki sorumlulukların bilincinde ve böylece yurtiçi ve yurtdışındaki tüm kişi ve kurumlarının güven duygularının kesiştiği merkezdir Berat Turizm.
Sözün fiiliyata, sevginin yaşama, umudun huzur ve mutluluğa dönüştüğü yer Berat Turizm.
Hayatın en tatlı unutulmaz hatıralarının doyasına yaşanıp yaşatıldığı, hoşgörünün lisan-ı hal olduğu sahne, Berat Turizm.