Paylaş:
Firma Adı: AGM Turizm
Telefon: 0 312 212 34 34
Web Sitesi: http://www.agmturizm.com/
İl / İlçe: ANKARA / ÇANKAYA
Kategori: Ankara Umre Ve Hac Firmaları
Adres: 7. Cadde 69. Sokak No:34/2 Bahçelievler ANKARA TÜRKİYE

Açıklama

Umre turları alanında, lüks vip tur seçenekleri ve hac turları hizmeti sunan AGM Turizm ile Kudüs, Dubai ve Fas turlarında ayrıcalık yaşayabilirsiniz.. Biz Mekke ve Medine Konfor, konum, temizlik ve yemek konusunda en iyi otellerde lüks ve vip, butik Umre hizmetleri sunuyoruz. Mekke'de Zemzem Towers’ın 5 yıldızlı zincir otellerinde, Makkah (Eski Hilton), Hilton Suties Medine’de Hareme ilk sıra Al Anwar Madinah Mövenpick, intercontinental , Oberoi Hotel , Hilton Madinah , Shaza Madinah gibi Zincir Kendini ispatlamış otellerde konaklamanızı sağlıyoruz. Umre Yolcularımız, taleplerine göre doğrudan uçuşlarla Mekke-i Mükerreme’den veya Medine-i Münevvere ’den Umre turlarına başlayabilirler. Zaman konusunu dert etmeyin, çünkü acentemiz size özel tarihlerde size Özel Umre Paketleri sunmaktadır. Siz değer misafirler farkımızı ve güvenimizi sizler bizimle iletişime geçtiğiniz an hissedeceksiniz. Bütün turlarımızda her şey net. Sadece Tarifeli uçuşlar ile uçağınızın Gidiş – Dönüş saatlerini iletişime geçtiğiniz an öğrenmiş olacak ve üstelik Türkiye’nin her yerinden bağlantı uçuşlarınızı da firmamız tarafından karşılanacağını sizlere herhangi bir ücret yansıtılmadan sağladığımızı belirtmek isteriz. Umre Turuna kaydınızı oluşturduktan sonra 24 saat içinde tur programlarınız hazır olup sizlere hem online olarak hem de havaalanında havaalanı uğurlama ekibimiz tarafından size özel hazırlanan pasaport cüzdanlarında, yurtdışı çıkış harcı ile birlikte (ücretsiz olarak) teslim etmekteyiz.

Havaalanı transferleri, şehirlerarası transferler veya yerel ziyaretler olsun, komple ulaşım için özel lüks ve vip son model Mercedes Travego otobüsler, Audi A6 binek araç ve GMC marka ciplerle sağlanmaktadır. Havaalanından çıktığınız an rehberiniz sizleri karşılayacaktır. İsteğe bağlı olarak size özel rehberiniz sizinle beraber İstanbul başlangıçlı ve İstanbul Bitişli 24 saat size eşlik edecek şekilde beraber seyahatinizi gerçekleştirebileceğiniz tur imkanına sunmaktayız.

Önemli Noktalar

Lüks ve Vip umre fiyatları Ramazan ayında, Sömestr tatilinde, ara tatillerde, Yılbaşı gibi dönemler yüksek dönem olup umre turu fiyatlarında artış olmaktadır. Dönem dönem umre turlarındaki fiyat farkları bu sebepten gerçekleşmektedir. Umre turlarında fiyatlarımıza umre vizesi, uçak bileti, konaklama, transferler, rehberlik ve K.D.V her şey dahildir.

Umre Seyahatleri için Bagaj Hakkı

Bagaj hakkı havayollarına göre değişim gösterebilir. Türk Hava Yolları ve bazı diğer havayolları ise el bagajı dahil olmak üzere 30kg'ye kadar izin veriyor. Suud Havayolları 23 kg’lık iki adet bavula izin verirken, 2014 yılı itibariyle sonra Suudi Arabistan Hükümeti, herkes için havaalanında satın alınabilecekleri 5 litre Zemzem suyuna müsade ediyor. Firmamız siz değerli misafirlerimize hediye etmektedir.

Umre Seyehatlarinde Konakladığımız Oteller;

Sadece Beş yıldızlı zincir oteller konaklama yapmakta olup, Mekke ve Medine'ye yakınlığı itibariyle en iyi konumlardaki otelleri tercih etmekteyiz. Mekke beş yıldızlı oteller arasında Mekke'de bulunan Zemzem Towers’ın 5 yıldızlı zincir otellerinde, Hotel Raffles Makkah Palace , Swissotel Makkah , Fairmont Makkah Clock Royal Tower , Makkah (Eski Hilton) , Hilton Suties Medine'de Hareme ilk sıra Al Anwar Madinah Mövenpick , intercontinental , Oberoi Hotel , Hilton Madinah , Shaza Madinah otellerinde konaklama gerçekleştirmekteyiz.

Umre ziyaretiniz sırasında alabileceğiniz bazı hediyelik eşyalar

Turunuzdan 1 hafta önce size özel hazırlandığımız kabin boy kabuk çantanız, orada rahat ibadet edin diye sırt çantanız, Umre el kitapçığı, Erkekler için ihram ve Hanımlara özel Tavaf çorabı ile ihram bozmayan sıvı sabun, kokusuz ıslak mendil, rahat namaz kılın diye seccadenizin bulunduğu tamamen sizlere ücretsiz hediye ediyoruz.